Katalog stron

5d4u

5.00
  1. Strona główna
  2. » 5d4u
Adres:
Ul. Kiemliczów 3 Poznań 60-174
Opis strony:

SPOTPOLAND
Platforma SpotPoland wspomaga i umila zwiedzanie parków narodowych na terenie Polski.
Usługa oparta jest na portalu www oraz aplikacji, które tworzą pakiet e-narzędzi umożliwiający zaplanowanie wypoczynku w atrakcyjnych częściach kraju.SPOTPOLAND
Portal SpotPoland ułatwia i umila zwiedzanie parków narodowych na terenie Polski.
Portal oparty jest na dwóch uzupełniających się narzędziach – strona www wraz z aplikacją na mobilne urządzenia które tworzą pakiet e-narzędzi umożliwiający zaplanowanie oraz realizowanie wypoczynku w najatrakcyjniejszych częściach kraju. Oparcie o najnowsze technologie (między innymi lokalizacja za pomocą GPS, rozszerzona rzeczywistość, bezpośredni przesył danych) umożliwia korzystanie z wiadomości zgromadzonych na platformie nawet w sytuacji braku dostępu do internetu.
Podstawową funkcją SpotPoland jest:
- baza informacji o poszukiwanej lokalizacji (dostęne także w Augmented Reality)
- funkcjonalna wyszukiwarka informacji na temat danego parku
- możliwość planowania wypoczynku
- możliwość planowania dróg w terenie
- wtyczki portali społecznościowych
Wyróżnikiem narzędzia SpotPoland jest wykorzystanie rozszerzonej rzeczywistości do bieżącego przekazywania danych o konkretnym miejscu . Mobilne urządzenie, po przełączeniu w tryb kamery, może wyświetlać na swoim ekranie dane odnośnie obiektów widocznych na wyświetlaczu. Za pomocą narzędzia użytkownik ma możliwość przejścia do dokładniejszych informacji z bazy serwisu.
Takie zastosowanie urządzenia mobilnego, a przede wszystkim prostota obsługi i funkcjonalność aplikacji mobilnej podnoszą w dużej mierze jej atrakcyjność w oczach użytkowników. Grupę docelową można określić jako polskich i zagranicznych (głównie niemieckich) turystów chcących zobaczyć najpiękniejsze zakątki Polski o największych walorach krajobrazowych.
Tak więc SpotPoland jest kompleksową platformą, która dzięki nowoczesnym funkcjonalnościom, w tym rzeczywistości rozszerzonej, daje możliwość pobranie informacji oraz zaplanowanie i realizację wypoczynku w polskich parkach narodowych.
http://spotpoland.com

Kategoria:   
Informacje kontaktowe
Strona WWW:

Wyślij wiadomość do właściciela wpisu